Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Kason 172C-000006 Kason 10172c00006 Latch With Strike
| Manufacturer | Kason |
|---|---|
| Model Number | 172C-000006 |
| Manufacturer Part # | 172C-000006 |
| Height | 1" |
| Width | 3" |
| Depth | 11" |
| Weight | 1.86 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Kason 172C-000006 Magnetic Latch, Straight Handle With Lock & Key, Length 10-1/2", Width 1", Outside Screw Centers 5-1/4", For Series 2824 9175 172

