Delivery to:
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other 174000004
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Kason 174000004 Kason 10174000004 Door Latch
| Manufacturer | Kason |
|---|---|
| Model Number | 174000004 |
| Manufacturer Part # | 174000004 |
| Height | 11" |
| Width | 2.5" |
| Depth | 11" |
| Weight | 1.5 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Kason 174000004 Mechanical Latch W/ Strike, Straight Handle No Lock, Length 10-1/2", Width 1", Inside Screw Centers 6-5/8", Outside Screw Centers 7-1/4", For Series 174, Fwe (food Wqrming Equipment) Series P Ps Ts Uhs
