Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Kason 214-000004 Hinge Kit 7/8" Offset
Item:
#1150586
Technical details
| Manufacturer | Kason |
|---|---|
| Model Number | 214-000004 |
| Manufacturer Part # | 214-000004 |
| Height | 1.6" |
| Width | 5.45" |
| Depth | 7.65" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Kason 214-000004 Hinge Kit 7/8" Offset
