Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other 401SA6043778
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Kason 401SA6043778 Easy Mount Strip Curtain Assy
Item:
#1498013
Technical details
| Manufacturer | Kason |
|---|---|
| Model Number | 401SA6043778 |
| Manufacturer Part # | 401SA6043778 |
| Height | 3" |
| Width | 10.1" |
| Depth | 49" |
| Weight | 12.4 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Kason 401SA6043778 Easy Mount Strip Curtain Assy
$183.13
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Kason 401SA6043778 Easy Mount Strip Curtain Assy
