Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Kason 401SA6060070 Individual 6 In Strips 70 In Long
Item:
#1498015
Technical details
| Manufacturer | Kason |
|---|---|
| Model Number | 401SA6060070 |
| Manufacturer Part # | 401SA6060070 |
| Height | 7.1" |
| Width | 16.5" |
| Depth | 21.2" |
| Weight | 1.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Kason 401SA6060070 Individual 6 In Strips 70 In Long
$14.68
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Kason 401SA6060070 Individual 6 In Strips 70 In Long
