Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other 401SA6064284SB
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Kason 401SA6064284SB Strip Curtain 6" Wide
Item:
#1497971
Technical details
| Manufacturer | Kason |
|---|---|
| Model Number | 401SA6064284SB |
| Manufacturer Part # | 401SA6064284SB |
| Height | 6" |
| Width | 8" |
| Depth | 37" |
| Weight | 5 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Kason 401SA6064284SB Strip Curtain 6" Wide
