Delivery to:
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other 401SA6065184
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Kason 401SA6065184 Kason 401sa6065184 Curtain Strip Easimnt
| Manufacturer | Kason |
|---|---|
| Model Number | 401SA6065184 |
| Manufacturer Part # | 401SA6065184 |
| Height | 3.13" |
| Width | 54.88" |
| Depth | 10.88" |
| Weight | 17.75 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Kason 401SA6065184 Easimount Strip Curtain From Kason, Lightweight Aluminum Track ( Strips Slide In ), 51" X 84" Fits Opening 48" X 78" 11 Strips 6" Wide

