Delivery to:
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other 401SA8084490
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Kason 401SA8084490 Kason 401sa8084490 Strip Curtain
| Manufacturer | Kason |
|---|---|
| Model Number | 401SA8084490 |
| Manufacturer Part # | 401SA8084490 |
| Height | 3" |
| Width | 10.3" |
| Depth | 49" |
| Weight | 22.2 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Kason 401SA8084490 Easimount Strip Curtain, Lightweight Aluminum Track ( Strips Slide In ), 44" X 90" Fits Opening 40" X 84" 7 Strips 8" Wide

