$162.25
$238.69
Compare Price
You save
$76.44
(32%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other 401SC6063384F
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Kason 401SC6063384F Kason 401sc6063384 Curtain Strip 6 X 84
Item:
#1130182
Technical details
| Manufacturer | Kason |
|---|---|
| Model Number | 401SC6063384F |
| Manufacturer Part # | 401SC6063384F |
| Height | 3.5" |
| Width | 4.25" |
| Depth | 49.25" |
| Weight | 11.15 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Kason 401SC6063384F Kason 401sc6063384 Curtain Strip 6 X 84
$162.25
$238.69
You save
$76.44
(32%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Kason 401SC6063384F Kason 401sc6063384 Curtain Strip 6 X 84
