Delivery to:
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other 401SC6063884F
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Kason 401SC6063884F Kason 401sc6063884 Curtain Strip
| Manufacturer | Kason |
|---|---|
| Model Number | 401SC6063884F |
| Manufacturer Part # | 401SC6063884F |
| Height | 3" |
| Width | 10" |
| Depth | 49" |
| Weight | 13.6 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Kason 401SC6063884F Length 84", 2134 Mm, Width 38", 965 Mm, 6" Strip, 152 Mm Strip, Temperature Range -40 To 66 C, -40 To 150 F, Includes Mounting Bar And Hardware, Type For Doors Up To 34"(864mm) X 78"(1981mm)

