$285.06
$419.34
Compare Price
You save
$134.28
(32%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Kason 401SC8085090F Kason 401sc8085090 Strip Curtain 8 X 90
Item:
#1130187
Technical details
| Manufacturer | Kason |
|---|---|
| Model Number | 401SC8085090F |
| Manufacturer Part # | 401SC8085090F |
| Height | 3.5" |
| Width | 10" |
| Depth | 54.75" |
| Weight | 19.78 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Kason 401SC8085090F Kason 401sc8085090 Strip Curtain 8 X 90
$285.06
$419.34
You save
$134.28
(32%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Kason 401SC8085090F Kason 401sc8085090 Strip Curtain 8 X 90
