Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other 489A-00400
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Kason 489A-00400 Isr Handle
Item:
#1497983
Technical details
| Manufacturer | Kason |
|---|---|
| Model Number | 489A-00400 |
| Manufacturer Part # | 489A-00400 |
| Height | 4.15" |
| Width | 9.95" |
| Depth | 10.9" |
| Weight | 0.47 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Kason 489A-00400 Isr Handle
