Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other 58-5003
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Kason 58-5003 Strike 1 3/4 To 2 1/2 Offset
Item:
#1497989
Technical details
| Manufacturer | Kason |
|---|---|
| Model Number | 58-5003 |
| Manufacturer Part # | 58-5003 |
| Height | 2.7" |
| Width | 3.75" |
| Depth | 5.3" |
| Weight | 0.94 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Kason 58-5003 Strike 1 3/4 To 2 1/2 Offset
