$28.80/Set
$42.37
Compare Price
You save
$13.57
(32%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Kason 60451KN0700 Kason 0451 Wl Mount Kit Inlet 1/2 In Npt
Item:
#1821963
Technical details
| Manufacturer | Kason |
|---|---|
| Model Number | 60451KN0700 |
| Manufacturer Part # | 60451KN0700 |
| Height | 1.5" |
| Width | 3.5" |
| Depth | 5" |
| Weight | 0.55 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Kason 60451KN0700 Kason 0451 Wl Mount Kit Inlet 1/2 In Npt
$28.80/Set
$42.37
You save
$13.57
(32%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Kason 60451KN0700 Kason 0451 Wl Mount Kit Inlet 1/2 In Npt