$6.06
$9.72
Compare Price
You save
$3.66
(38%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Kason -61655000260 3 1/2 In Ss Leg Socket For 1 5/8 In Od Tubing
Item:
#1823797
Technical details
| Fits with Manufacturer | Kason |
|---|---|
| Model Number | -61655000260 |
| Manufacturer Part # | -61655000260 |
| Height | 3" |
| Width | 3.5" |
| Depth | 3" |
| Weight | 0.63 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | Non-OEM |
Kason -61655000260 3 1/2 In Ss Leg Socket For 1 5/8 In Od Tubing
$6.06
$9.72
You save
$3.66
(38%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Kason -61655000260 Stainless Steel Leg Socket., For 1-5/8"od. Leg Assembly., Provided With Locking Set Screws.