$2.56
$3.77
Compare Price
You save
$1.21
(32%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other -61780700004
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Kason -61780700004 Kason 61780700004 Plate
Item:
#1151003
Technical details
| Manufacturer | Kason |
|---|---|
| Model Number | -61780700004 |
| Manufacturer Part # | -61780700004 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 1 lb |
| Weight | 1 |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Kason -61780700004 Kason 61780700004 Plate
$2.56
$3.77
You save
$1.21
(32%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Kason -61780700004 Kason 61780700004 Plate

