Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Kason 61801000044 Coated Glass Globe
Item:
#1497994
Technical details
| Manufacturer | Kason |
|---|---|
| Model Number | 61801000044 |
| Manufacturer Part # | 61801000044 |
| Height | 4.9" |
| Width | 9.4" |
| Depth | 10.9" |
| Weight | 1.04 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Kason 61801000044 Coated Glass Globe
$33.63
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Kason 61801000044 Coated Glass Globe
