Delivery to:
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other 660000038
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Kason 660000038 Kason 106600000038 Cond Evap Pan (w/plug)
| Manufacturer | Kason |
|---|---|
| Model Number | 660000038 |
| Manufacturer Part # | 660000038 |
| Height | 5" |
| Width | 6" |
| Depth | 14.5" |
| Weight | 2.82 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Kason 660000038 Kason - 106600000038 Condensate Evaporator, Capacity 1.5 L 50 Oz, Height 2-7/8" 73 Mm, Includes 6 (1829mm) Power Cord And Leg Springs, Length 12-1/2" 318 Mm, Material(s) Cast Aluminum, Nsf Certified Yes, Voltage 120 Vac, Wattage 225, Weight 2.816 Lb, Width 4-5/8" 119 Mm
