Delivery to:
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other 67001001625
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Kason 67001001625 Filter Baffle
| Manufacturer | Kason |
|---|---|
| Model Number | 67001001625 |
| Manufacturer Part # | 67001001625 |
| Height | 2" |
| Width | 16" |
| Depth | 25" |
| Weight | 5.12 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Kason 67001001625 Material Stainless Steel, Width 25" Nominal, 635 Mm Nominal, Height 16" Nominal, 406 Mm Nominal, Depth 2" Nominal, 51 Mm Nominal, Nsf Certified Y, Ul Listed Y
