$23.19
$34.12
Compare Price
You save
$10.93
(32%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other 6C524026PPPG
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Kason 6C524026PPPG Kason 4 In Expstm Cster 1 5/8 In Stem No Brake
Item:
#1824169
Technical details
| Manufacturer | Kason |
|---|---|
| Model Number | 6C524026PPPG |
| Manufacturer Part # | 6C524026PPPG |
| Height | 2.5" |
| Width | 4.5" |
| Depth | 8" |
| Weight | 1.71 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Kason 6C524026PPPG Kason 4 In Expstm Cster 1 5/8 In Stem No Brake
$23.19
$34.12
You save
$10.93
(32%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Kason 6C524026PPPG Kason 4 In Expstm Cster 1 5/8 In Stem No Brake





