$35.83
$52.71
Compare Price
You save
$16.88
(32%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Kason 6C555021XDP0 6c555021xdp0 Caster 5"od W/o Brk 1/2"thd
Item:
#1570575
Technical details
| Manufacturer | Kason |
|---|---|
| Model Number | 6C555021XDP0 |
| Manufacturer Part # | 6C555021XDP0 |
| Height | 2.75" |
| Width | 5.5" |
| Depth | 7" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Kason 6C555021XDP0 6c555021xdp0 Caster 5"od W/o Brk 1/2"thd
$35.83
$52.71
You save
$16.88
(32%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Kason 6C555021XDP0 6c555021xdp0 Caster 5"od W/o Brk 1/2"thd