Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other 9094400242KEYS
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Kason 9094400242KEYS Keys 944 Deadbold Latch (2)
Item:
#1496774
Technical details
| Manufacturer | Kason |
|---|---|
| Model Number | 9094400242KEYS |
| Manufacturer Part # | 9094400242KEYS |
| Height | 5" |
| Width | 6" |
| Depth | 9" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Kason 9094400242KEYS Keys 944 Deadbold Latch (2)
About this item
Product Details
Product Details
Kason 9094400242KEYS Keys 944 Deadbold Latch (2)
