$20.31
$33.18
Compare Price
You save
$12.87
(39%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Kason KAS402LA6060084 Kason 402la6060084 Freezer Strip 6 X 84
Item:
#1330890
Technical details
| Manufacturer | Kason |
|---|---|
| Model Number | KAS402LA6060084 |
| Manufacturer Part # | KAS402LA6060084 |
| Height | 2.5" |
| Width | 3" |
| Depth | 7.5" |
| Weight | 1.26 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Kason KAS402LA6060084 Kason 402la6060084 Freezer Strip 6 X 84
$20.31
$33.18
You save
$12.87
(39%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Kason KAS402LA6060084 Kason 402la6060084 Freezer Strip 6 X 84
