$5.55
$5.74
Compare Price
You save
$0.19
(3%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Keating .
- Authorized Keating dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Keating 004804
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Keating 004804 Bracket 7000 Valve Pilot Knob
Item:
#1497699
Technical details
| Manufacturer | Keating |
|---|---|
| Model Number | 004804 |
| Manufacturer Part # | 004804 |
| Height | 0.45" |
| Width | 0.7" |
| Depth | 0.75" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Keating 004804 Bracket 7000 Valve Pilot Knob
$5.55
$5.74
You save
$0.19
(3%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Keating 004804 Bracket 7000 Valve Pilot Knob