$95.78
$99.46
Compare Price
You save
$3.68
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Keating 004900 Scraper Blades Pkg Of 10 Blade
Item:
#2232377
Technical details
| Manufacturer | Keating |
|---|---|
| Model Number | 004900 |
| Manufacturer Part # | 004900 |
| Height | 2.15" |
| Width | 2.4" |
| Depth | 8.6" |
| Weight | 0.12 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Keating 004900 Scraper Blades Pkg Of 10 Blade
$95.78
$99.46
You save
$3.68
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Keating 004900 Scraper Blades Pkg Of 10 Blade
