Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Keating .
- Authorized Keating dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Keating 006656
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Keating 006656 Spring 1/2x3 Tension Filter Cf
Item:
#1498135
Technical details
| Manufacturer | Keating |
|---|---|
| Model Number | 006656 |
| Manufacturer Part # | 006656 |
| Height | 0.5" |
| Width | 0.55" |
| Depth | 3" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Keating 006656 Spring 1/2x3 Tension Filter Cf