$45.68
$47.44
Compare Price
You save
$1.76
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Keating .
- Authorized Keating dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Keating 014983
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Keating 014983 Thermostat Knob
Item:
#1498137
Technical details
| Manufacturer | Keating |
|---|---|
| Model Number | 014983 |
| Manufacturer Part # | 014983 |
| Height | 1" |
| Width | 1.95" |
| Depth | 1.95" |
| Weight | 0.06 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Keating 014983 Thermostat Knob
$45.68
$47.44
You save
$1.76
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Keating 014983 Thermostat Knob
