$7.93
$8.20
Compare Price
You save
$0.27
(3%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Keating .
- Authorized Keating dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Keating 015747
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Keating 015747 Runner Pilot Tube Air Nipple W
Item:
#1498140
Technical details
| Manufacturer | Keating |
|---|---|
| Model Number | 015747 |
| Manufacturer Part # | 015747 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 2" |
| Weight | 0.29 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Keating 015747 Runner Pilot Tube Air Nipple W
$7.93
$8.20
You save
$0.27
(3%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Keating 015747 Runner Pilot Tube Air Nipple W
