$117.98
$122.50
Compare Price
You save
$4.52
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Keating .
- Authorized Keating dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Keating 020971
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Keating 020971 Pilot Assembly
Item:
#1498143
Technical details
| Manufacturer | Keating |
|---|---|
| Model Number | 020971 |
| Manufacturer Part # | 020971 |
| Height | 1.2" |
| Width | 2.45" |
| Depth | 5.35" |
| Weight | 0.67 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Keating 020971 Pilot Assembly
$117.98
$122.50
You save
$4.52
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Keating 020971 Pilot Assembly