Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Keating .
- Authorized Keating dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Keating 052502
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Keating 052502 Grease Drawer 24" D Griddle
Item:
#1498154
Technical details
| Manufacturer | Keating |
|---|---|
| Model Number | 052502 |
| Manufacturer Part # | 052502 |
| Height | 9" |
| Width | 18" |
| Depth | 24" |
| Weight | 1.16 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Keating 052502 Grease Drawer 24" D Griddle