Delivery to:
KitchenRestock.com is your trusted source for Keating aftermarket .
- Engineered to match existing Keating units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Keating 058038
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Keating 058038 Dial Plate
| Fits with Manufacturer | Keating |
|---|---|
| Model Number | 058038 |
| Manufacturer Part # | 058038 |
| Height | 0.25" |
| Width | 3" |
| Depth | 3" |
| Weight | 0.02 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Keating 058038 Dial Plate 3" Dia Plate With 200-500 F, Old Style Was 200-550 F., For T Stat # 46-1593 And Pointer Knob # 22-1409, Keating Griddle

