Delivery to:
KitchenRestock.com is your trusted source for Keating .
- Authorized Keating dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Keating 058328
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Keating 058328 Rocker Switch
| Manufacturer | Keating |
|---|---|
| Model Number | 058328 |
| Manufacturer Part # | 058328 |
| Height | 1.35" |
| Width | 4" |
| Depth | 6.15" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Mexico |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Keating 058328 Rocker Switch On/off 3a 250v 6a 125v, Black With White Rocker Dpst (on-off) Rocker, 7/8" X 1-1/2" (4) Screw Terminals, Keating Fryer 14bb 14ts 18bb 18ts 2006 2006, Cpu 2009 20bb 20ts 24bb 24ts Bb2000 Ts2000

