Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Keating .
- Authorized Keating dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Keating 062864
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Keating 062864 Indicate Light Fryer Rnd Wht
Item:
#1498165
Technical details
| Manufacturer | Keating |
|---|---|
| Model Number | 062864 |
| Manufacturer Part # | 062864 |
| Height | 2" |
| Width | 9" |
| Depth | 11" |
| Weight | 0.09 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Keating 062864 Indicate Light Fryer Rnd Wht