Delivery to:
KitchenRestock.com is your trusted source for Keating aftermarket .
- Engineered to match existing Keating units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Keating 10212
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Keating 10212 Water Level Probe
| Fits with Manufacturer | Keating |
|---|---|
| Model Number | 10212 |
| Manufacturer Part # | 10212 |
| Height | 4" |
| Width | 0.7" |
| Depth | 0.7" |
| Weight | 0.2 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Keating 10212 Water Level Probe, Keating Fryer/pasta Cooker, 2000 Series Electric Pasta Cooker 2000 Series Gas Pasta, Cooker
