Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Keating 2487 Heating Element Griddle 33d 22
Item:
#1498169
Technical details
| Manufacturer | Keating |
|---|---|
| Model Number | 2487 |
| Manufacturer Part # | 2487 |
| Height | 3" |
| Width | 12.15" |
| Depth | 27" |
| Weight | 2.59 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Keating 2487 Heating Element Griddle 33d 22
$363.37
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Keating 2487 Heating Element Griddle 33d 22
