$227.79
$365.56
Compare Price
You save
$137.77
(38%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Keating 31099 Thermostat
Item:
#1149049
Technical details
| Fits with Manufacturer | Keating |
|---|---|
| Model Number | 31099 |
| Manufacturer Part # | 31099 |
| Height | 6" |
| Width | 2.5" |
| Depth | 11" |
| Weight | 0.9 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
Keating 31099 Thermostat
$227.79
$365.56
You save
$137.77
(38%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Keating 31099 Thermostat
