- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Keating 4163 Knob 2 D Pointer
| Fits with Manufacturer | Keating |
|---|---|
| Model Number | 4163 |
| Manufacturer Part # | 4163 |
| Height | 0.75" |
| Width | 2" |
| Depth | 2" |
| Weight | 0.02 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Keating 4163 Was Chrome Then White Now Black., Black Plastic Indicator Knob., [ 2" Dia ] [ Pointer] [mount .187" D-stem ] [position *, *flat At 10 00 With Shaft Side Facing You, For Pointer Knob W/flat 2 00 Use # 22-1409, Keating, Fryer Aa Bb Ts., Grill Units Made Before 1983.

