Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Keating .
- Authorized Keating dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Keating 4350
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Keating 4350 Element 480 Volt
Item:
#1498170
Technical details
| Manufacturer | Keating |
|---|---|
| Model Number | 4350 |
| Manufacturer Part # | 4350 |
| Height | 1.2" |
| Width | 11.2" |
| Depth | 13.9" |
| Weight | 2 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Keating 4350 Element 480 Volt
