$99.41
$183.44
Compare Price
You save
$84.03
(46%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Keating 580 Fry Filter 24x30
Item:
#1132323
Technical details
| Fits with Manufacturer | Keating |
|---|---|
| Model Number | 580 |
| Manufacturer Part # | 580 |
| Height | 4" |
| Width | 26" |
| Depth | 32" |
| Weight | 17.44 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | Non-OEM |
Keating 580 Fry Filter 24x30
$99.41
$183.44
You save
$84.03
(46%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Keating 580 Pack Of 100

