$776.83
$806.67
Compare Price
You save
$29.84
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Keating .
- Authorized Keating dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Keating 61595
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Keating 61595 Basket Fry 11" X 5 3/8" Fh Black Vinyl Handle
Item:
#1132646
Technical details
| Manufacturer | Keating |
|---|---|
| Model Number | 61595 |
| Manufacturer Part # | 61595 |
| Height | 5.5" |
| Width | 17.5" |
| Depth | 22.5" |
| Weight | 1.94 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Keating 61595 Basket Fry 11" X 5 3/8" Fh Black Vinyl Handle
$776.83
$806.67
You save
$29.84
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Keating 61595 Basket Fry 11" X 5 3/8" Fh Black Vinyl Handle

