Delivery to:
KitchenRestock.com is your trusted source for Keating aftermarket .
- Engineered to match existing Keating units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Keating 8133
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Keating 8133 Solenoid Valve
| Fits with Manufacturer | Keating |
|---|---|
| Model Number | 8133 |
| Manufacturer Part # | 8133 |
| Height | 4" |
| Width | 2" |
| Depth | 3.5" |
| Weight | 0.55 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Keating 8133 Water Solenoid Valve Robertshaw, 120v 10w 3/8" Fpt Inlet 3/8" Tubing Outlet, Keating Pasta Cooker 14 18 20 24 2009 Custom Pasta System, Gas 2009
