$12.97
$18.60
Compare Price
You save
$5.63
(30%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Keating aftermarket .
- Engineered to match existing Keating units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Keating 9345
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Keating 9345 On/off Switch
Item:
#1141494
Technical details
| Fits with Manufacturer | Keating |
|---|---|
| Model Number | 9345 |
| Manufacturer Part # | 9345 |
| Height | 1.7" |
| Width | 0.5" |
| Depth | 6" |
| Weight | 0.2 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
Keating 9345 On/off Switch
$12.97
$18.60
You save
$5.63
(30%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Keating 9345 Toggle Switch 12a-250v 20a-125v W/wire Leads, Fits 1/2" Hole, Keating Griddle

