KitchenRestock.com is your trusted source for Keating aftermarket .
- Engineered to match existing Keating units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Keating C90025C
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Keating C90025C Switch Tgl Spdt On Off O N Tt
| Fits with Manufacturer | Keating |
|---|---|
| Model Number | C90025C |
| Manufacturer Part # | C90025C |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 1 lb |
| Weight | 1 |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Keating C90025C Toggle Switch Amp 15/10 Note 15/32" Od Nipple Switch, Act On/off/on Switch Typ Spdt Terminals 1/4" Tab, Terminals(3) Product Type Toggle Voltage 125/250v Ac, Weight .06lb

