Delivery to:
KitchenRestock.com is your trusted source for Keating aftermarket .
- Engineered to match existing Keating units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Keating P15344
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Keating P15344 Fitting 1/4mpt X 5/16cc
| Fits with Manufacturer | Keating |
|---|---|
| Model Number | P15344 |
| Manufacturer Part # | P15344 |
| Height | 0.5" |
| Width | 0.5" |
| Depth | 1.25" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Keating P15344 Stuffing Box / Connector, 1/4" Mpt X 5/16" Cct Nickel Plated, Anets Fryer, Keating Fryer
