Delivery to:
KitchenRestock.com is your trusted source for Keating aftermarket .
- Engineered to match existing Keating units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Keating P35585L
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Keating P35585L Tube Screen 13 1/2'' X 13 1/2''
| Fits with Manufacturer | Keating |
|---|---|
| Model Number | P35585L |
| Manufacturer Part # | P35585L |
| Height | 0.38" |
| Width | 13.5" |
| Depth | 13.5" |
| Weight | 1.6 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | China |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Keating P35585L Basket Support Screen, Keating 13-1/2" X 13-1/2" W/rounded Corners, Keating Fryer, Prince Castle Fryer

