Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Kelvinator .
- Authorized Kelvinator dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Kelvinator 0US692
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Kelvinator 0US692 Capacitor Start
Item:
#1498206
Technical details
| Manufacturer | Kelvinator |
|---|---|
| Model Number | 0US692 |
| Manufacturer Part # | 0US692 |
| Height | 2.1" |
| Width | 5.05" |
| Depth | 5.25" |
| Weight | 0.37 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Kelvinator 0US692 Capacitor Start
