Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Kelvinator .
- Authorized Kelvinator dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Kelvinator 0US963
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Kelvinator 0US963 Evaporator
Item:
#1498466
Technical details
| Manufacturer | Kelvinator |
|---|---|
| Model Number | 0US963 |
| Manufacturer Part # | 0US963 |
| Height | 8" |
| Width | 9" |
| Depth | 38" |
| Weight | 8 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Kelvinator 0US963 Evaporator
