Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Kelvinator .
- Authorized Kelvinator dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Kelvinator 0USA00
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Kelvinator 0USA00 Filter Drier
Item:
#1202666
Technical details
| Manufacturer | Kelvinator |
|---|---|
| Model Number | 0USA00 |
| Manufacturer Part # | 0USA00 |
| Height | 2.15" |
| Width | 7.6" |
| Depth | 8.3" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Kelvinator 0USA00 Filter Drier
