$134.71
$148.62
Compare Price
You save
$13.91
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Kelvinator .
- Authorized Kelvinator dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Kelvinator 0USB15
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Kelvinator 0USB15 Pan Defrost Drain Evaporator
Item:
#1498271
Technical details
| Manufacturer | Kelvinator |
|---|---|
| Model Number | 0USB15 |
| Manufacturer Part # | 0USB15 |
| Height | 1" |
| Width | 11" |
| Depth | 31" |
| Weight | 0.4 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Kelvinator 0USB15 Pan Defrost Drain Evaporator
$134.71
$148.62
You save
$13.91
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Kelvinator 0USB15 Pan Defrost Drain Evaporator