Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Kelvinator .
- Authorized Kelvinator dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Kelvinator 0USC0P
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Kelvinator 0USC0P Shelf
Item:
#1498296
Technical details
| Manufacturer | Kelvinator |
|---|---|
| Model Number | 0USC0P |
| Manufacturer Part # | 0USC0P |
| Height | 2" |
| Width | 23" |
| Depth | 25" |
| Weight | 4 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Kelvinator 0USC0P Shelf